aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rootolás, de hogyan?

Go down 
+11
tihemi
kozelkam
Tarkacica
Tibcsi68
Gromek
torrentszaki
Skoalbandita
KevinLevrone
atipur
tihibaby
Admin
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
torrentszaki
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzer. Dec. 19, 2012 11:51 pm

Az az érdekes hogy ez nem az én hozzászólásom volt, de jó tudni Smile
Igaz a hír hogy a rootolás garanciavesztéssel jár?
Vissza az elejére Go down
Gromek
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 12:29 am

torrentszaki írta:
Az az érdekes hogy ez nem az én hozzászólásom volt, de jó tudni Smile
Igaz a hír hogy a rootolás garanciavesztéssel jár?

Az idézet idézésének idézése... Laughing
Elméletileg igen, de...
Van lehetőség az un. UNROOT-ra,

Leírás pár hsz-el fentebb:
tihibaby írta:
Rootolás a 6577-es változathoz:

Az UNROOT: lásd az idézet 2. pontját, csak az "x) Unroot" pontot kell választani.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyPént. Dec. 21, 2012 8:21 pm

Szerintetek ez a megoldás működik? Én nem merem bevállalni, mert nincs pénzem másik telefonre, ha esetleg elrontanám. Valaki, aki jobban ért hozzá, írna véleményt az alábbiakról? Én letöltöttem, kicsomagoltam, feltelepítettem mindent a leírtak alapján, fel is ismerte a telefont, de a "1"-es gombot már nem mertem megnyomni!!!

Rootolás a 6577-es változathoz:

Mindenki csak saját felelősségére csinálja és lehetőleg készítsen mentést előtte!

A fájlok itt vannak: [You must be registered and logged in to see this link.]
A 6577driver_install_3_steps.zip és a Root_with_Restore_by_Bin4ry_v16.zip kell innen

1. A 6577driver_install_3_steps.zip-et kibontani a pc-re valahova és sorrendben feltelepíteni a drivereket. (The first step - Second step - Third step sorrendben)
Telepítés után ha rádugod a telefont és minden driver feltelepült, akkor HTC-nek fogja felismerni, de ez nem baj.

2. A Root_with_Restore_by_Bin4ry_v16.zip-et bontsd ki valahova a pc-re és indítsd el a RunMe.bat-ot.
-Válaszd az 1) Normál menüt
-Elindul a rootolás, ne szakítsd meg. A telefon újra is indulhat közben.
-Amikor kiírja a telepítő: Please look at your device and click RESTORE! , akkor a telefonon nyomd meg a restore gombot a telefon képernyőjén lévő menüben.

3. Várakozzál türelmesen, amíg a telepítő ki nem írja:
You can close all open command-prompts now!
After reboot all is done! Have fun!
Bin4ry

Ekkor bezárhatod a cmd ablakot (CTRL+C gombokkal)

Ha minden jól ment, akkor rootolt a telefonod.
Elméletileg jó a 6575-öshöz is, csak a driverek lehetnek esetleg mások.

A root progi Bin4ry (XDA-Developers) munkája, a driverek egy kínai oldalról származnak, köszönet érte.
Vissza az elejére Go down
torrentszaki
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzomb. Dec. 22, 2012 12:22 am

Állj a sarkadra. Very Happy Pár hozzászólással följebb ott van hogy hogy lehet visszaállítani ha gáz van, viheted vissza.
Vissza az elejére Go down
Tarkacica
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 04.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyKedd Jan. 08, 2013 6:23 am

Köszönöm tökéletesen működik. Very Happy

(bár nekem még egyszer el kellett indítanom, s másodjára sikerült)

Az lenne a kérdésem, hogy most már a telefonon keresztül is lehet unrootolni, mert fel van sorolva a lehetőségek között, vagy csak ugyanebben a formátumban.(x - módot választva)?
Vissza az elejére Go down
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Root   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzer. Márc. 27, 2013 12:37 am

Nekem sem akar sikerülni a root (6575). A tihibaby korábbi leírása alapján instalálltam a telefont. Eszközkezelőben megjelenik az "Android Phone" eszköz, amikor rádugom a PC-re. Majd a Droid tools nem látja az eszközt. Bal alul azt írja ki, h "Az eszköz nem felderíthető. Csatlakoztassa a kábelt!". Ami persze rá van dugva, USB hibakeresés bepipálva, még sem látja! Így persze a biztonsági mentés és a Superuser gombok sem aktívak a másik fül alatt. 2 XP-s PC-n is kipróbáltam, de mindkettőn ue a jelenség! Ettől függetlenül USB-n keresztül a telefon memóriáját és az SD kártyát is látja, tehát elérhetők, mint meghajtó! Már alig van helyem az alkalmazásoknak ~60 MB. Az App2SD meg nem sok segítséget ad a probléma orvoslására. Link2SD-vel semmi gondom nem lenne. A rég ZTE Blademre több programot tudtam feltolni, mint erre... Persze azt gyerekjáték volt rootolni ezekhez képest (PC sem kellett hozzá). Ez sem lenne bonyolult, ha működne. Korábbi módszerek sem mentek. Korábban már írtam a témában. Igaz, h 3 havonta ugrok neki!
Vissza az elejére Go down
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Root   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzer. Márc. 27, 2013 1:01 am

Még annyi, h a Droid tools a jobb oldali ablakában annyit ír, h "A rendszeren már található: Android Debug Bridge version 1.0.26". Ami az előző hozzászólás képeit látva nem normális jelenség (gondolom)... Ez persze csak találgatás. Ezen kívül nincs bajom a telóval. Azért egyszer jó lenne már egy olyan cucc, aminél a teljes belső tár korlátlanul felhasználható progik számára. Más okból nem is rootolnám, mert nincs igazából rá szükségem. Van pár hasznos cucc kizárólag rootolt telóhoz, de ezek nélkül még lehet élni.
Vissza az elejére Go down
kozelkam
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 02.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 7:53 pm

Sziasztok!

Bár kipróbálni nem tudtaam mert a telefonom szervízben van de találam egy ilyet:
Rootolás a 6577-es változathoz:

Mindenki csak saját felelősségére csinálja és lehetőleg készítsen mentést előtte!

A fájlok itt vannak: [You must be registered and logged in to see this link.]
A 6577driver_install_3_steps.zip és a Root_with_Restore_by_Bin4ry_v16.zip kell innen

1. A 6577driver_install_3_steps.zip-et kibontani a pc-re valahova és sorrendben feltelepíteni a drivereket. (The first step - Second step - Third step sorrendben)
Telepítés után ha rádugod a telefont és minden driver feltelepült, akkor HTC-nek fogja felismerni, de ez nem baj.

2. A Root_with_Restore_by_Bin4ry_v16.zip-et bontsd ki valahova a pc-re és indítsd el a RunMe.bat-ot.
-Válaszd az 1) Normál menüt
-Elindul a rootolás, ne szakítsd meg. A telefon újra is indulhat közben.
-Amikor kiírja a telepítő: Please look at your device and click RESTORE! , akkor a telefonon nyomd meg a restore gombot a telefon képernyőjén lévő menüben.

3. Várakozzál türelmesen, amíg a telepítő ki nem írja:
You can close all open command-prompts now!
After reboot all is done! Have fun!
Bin4ry

Ekkor bezárhatod a cmd ablakot (CTRL+C gombokkal)

Ha minden jól ment, akkor rootolt a telefonod.
Elméletileg jó a 6575-öshöz is, csak a driverek lehetnek esetleg mások.

A root progi Bin4ry (XDA-Developers) munkája, a driverek egy kínai oldalról származnak, köszönet érte.
Remélem ez is segít valakinek
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 10:17 pm

Ez a leírás már szerepel ezen topik első felében, de asszem még nem írt senki róla véleményt, hogy működik-e, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:56 pm

Sziasztok! A leírásban azt olvastam hogy a root.....v16 zip-et kell letölteni de csak v17.zip és v18.zip van. Ezek is jók? és ha igen melyik? Válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
xsnodex
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 16.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyKedd Szept. 17, 2013 3:45 am

Sziasztok!

Kéne nekem egy kis segítség van egy ilyen készülékem, de elnyomkodták a mintazárat...és valami email címet kér....visszatudok valahogy jutni az mintazárhoz (én tudom a mintazárat) viszont a google fiokomat nem...Sad a Probléma már az is hogy a készülék hard resetre fekvő androidot ad ki felkiáltójellel... garis a készülék de 9-17 ig vannak nyitva és a város másik oldalán...
tud valaki segiteni...?
előre is köszi.
Vissza az elejére Go down
fekecs1971
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 05.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lehet Rootolni nekem sikerült:Framaroot-1.6.1 programmal a telefonra kell fölmásolni és és 2 másodperc alatt kész a rootolás   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyKedd Okt. 15, 2013 6:17 pm

Admin írta:
Na, ezaz!
Ezt jó lenne, ha valaki megtudná mondani. Én nem tudtam eddig megcsinálni. Sad
Vissza az elejére Go down
wayteq5
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. May. 22.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 24, 2014 2:43 am

Sziasztok.
aTAB5Quad telefont szeretném rootolni, ez a típus nem megy Sad
Nem segítet a Framaroot , Boromir-ra kattintva :
Failed :-( ... Try another exploit if avaible (Error #9).
Valakinek már sikerűlt a Quadot Rootolni?
Vissza az elejére Go down
wayteq5
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. May. 22.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 2:37 am

Gyógyír: Framaroot 1.9.1 Működik! bounce 
Vissza az elejére Go down
Sentynel
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 14.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: segitsetek!   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2014 8:04 pm

Sziasztok nekem van egy aTab5 öm és van egy kis hibája , hivásnál nincs képernyő és lerakni is csak a bekapcs gombal tudom!
Azt mondták hogy frissitenem kell!Egyedül ezt nem tudom még a leirtak szerint sem!
Ha valaki már csinálta sikeresen akkor legyen szives segiteni


előre is köszönöm !
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzomb. Szept. 20, 2014 6:19 am

hali! tudna valaki segíteni? rootolva lett a telefonom mert a menü és a vissza nyíl gomb elromlott. Gondoltam teszek rá virtuális gombokat, ez sikerült is de nagyon lekicsinyítette a kijelzőt ezért le akartam szedni. A telefont ezután bekapcsoltam de csak az android jel jön be és ennyi. KÉRLEK SEGÍTSETEK! előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 EmptySzomb. Szept. 20, 2014 6:22 am

Ezt az alkalmazást telepítettem: googleplay-ről:soft buttons
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rootolás, de hogyan?   Rootolás, de hogyan? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rootolás, de hogyan?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» szinkkronizálás hogyan kell
» aTab 5 hack ;)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Hogyan kell.....-
Ugrás: