aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 IGO navigáció

Go down 
+2
atipur
Admin
6 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Nov. 13, 2012 4:28 am

Ez csak az én tapasztalatom és véleményem!!

Nekem nem jött be mert, a telefon lefagyott tőle, ha meg el is indult akkor is nagy fáziskéséssel jelzett. Például, ha valahol el kellett volna kanyarodni, akkor későn figyelmeztetett, vagyis már rég elhagytam a kereszteződést amikor jelezte a bekanyarodást. Egyszóval nekem nem tetszett. Helyette a SYGIC progit tudnám ajánlani.
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Nov. 13, 2012 5:11 am

Nálam primo van fent, tökéletesn működik, hamar megtalálja a holdakat is.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyPént. Nov. 16, 2012 10:07 pm

Nekem is Primóm van, de a használata utána az akksitöltéssel akadnak gondok (másik témában már leírtam korábban). Neked nincs ilyen gondod?
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyVas. Nov. 18, 2012 9:10 am

Eddig nem tapasztaltam ilyet, de figyelem.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyHétf. Nov. 19, 2012 2:14 am

Jól megszívatott! Vagy én saját magam??? Írtam, hogy a navigáció használata után nem tölti az akksit, csak úgy jelzi, mintha töltené. Következő van: vettem egy töltőt, hogy legyen egy a konyhában is, itthon mindenki telefonjához jó ez a mikrousb-s töltő. Aztán tegnap este, amikor is erre a töltőre dugtam a telcsit, ismét nem töltődött, csak úgy csinált, kezdtem el gondolkodni, hogy eddig kétszer volt szükséges használni a navigációt, és mind a kétszer ezt a töltőt használtam utána. Most esett le!!! Mi van, ha nem is a telefonnal van a baj, hanem a töltővel??? És valóban, bedugtam egy gyári samsung töltőt, és lám, már ment is felfelé a %!!! Érdekes, hogy ez tartalék töltő a samsung telcsiket meg hibátlanul tölti, de előfordult már, hogy az én telefonomat is feltöltötte! Úgy hogy felhívnám a figyelmeteket, hogy ha vesztek tartalék töltőt, figyeljetek oda, nehogy így járjatok, mint én!
Vissza az elejére Go down
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyHétf. Nov. 26, 2012 10:47 am

Én is IGO Primo-t használok, eddigi tapasztalatok alapján kiválóan működik. Meg is lepődtem, h mennyire jól. Bár egyszer a boxba helyeztem a telefont, ott már átdobott a GPS a szomszédos útra (szóval pár métert tévedett). Az ablakban viszont eddig hibátlan.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 8:15 pm

Tibcsi68 írta:
Jól megszívatott! Vagy én saját magam??? .....

Sajnos én is jártam így! Az XPERIA telefonom töltője nem tölti az aTAB-ot, fordítva viszont igaz, aztán próbáltam a Samsungot használni de az meg bizonytalan volt, hol töltött hol nem.!!
Begurultam és elmentem egy telefonoshoz és vittem az összes telefonomat magammal. Kipakoltam a pultra őket és kértem hogy adjanak egy olyan töltőt, ami mindegyiket tölti! Kb. 20 perc alatt talált az ember egy HTC töltőt ami vitte minden telefonomat, azóta azt használom, ja és hab a tortán, hogy a töltési időm a felére csökkent, olyan gyorsan feltölti a telót. Smile
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 8:25 pm

Az Aldiban lehet kapni 1999 Ft -ért Medion márkájú töltőt, minden telefonhoz van hozzá adapter, 2100mAh, nagyon gyorsan feltölti!
Ja és hálózati és szivargyújtó adapter is van benne...
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 11:40 pm

Szóval a töltőkkel az a helyzet, közben rájöttem, nem volt nehéz, csak meg kellett volna nézni a gyári töltő áramerősségét (ami 1000 mA), hogy ami annál kisebb értékű, az tölti hol igen, hol nem a telefont! Hogy a hol igen, hol nem mitől függ, azt nem tudom!
Vissza az elejére Go down
manitou77
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.
Tartózkodási hely : Debrecen

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Dec. 18, 2012 9:06 pm

atipur írta:
Nálam primo van fent, tökéletesn működik, hamar megtalálja a holdakat is.

Pénteken vettem a készüléket, megkezdtem a személyreszabást. IGO-t telepítettem, minden szép és jó, de 10 perc alatt sem talál műholdat...Sad
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Dec. 18, 2012 9:19 pm

manitou77 próbáld ki azt, hogy álló helyzetben várd meg a műholdcsatlakozást, mert erre a készülékre is igaz az, ami a legtöbb navigációra, legyen az telefon, vagy autós, vagy bármi, hogy mozgás közben hosszú percekig nem tud csatakozni a műholdakhoz, de álló helyzetben pikk-pakk megvan a kapcsolat!
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptySzer. Dec. 19, 2012 8:49 pm

van androidra valami gps booster vagy mi, azt próbáld ki, nekem a galaxy3 -on csodát tett.
Vissza az elejére Go down
manitou77
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.
Tartózkodási hely : Debrecen

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyHétf. Dec. 24, 2012 7:28 am

Tibcsi68 írta:
manitou77 próbáld ki azt, hogy álló helyzetben várd meg a műholdcsatlakozást, mert erre a készülékre is igaz az, ami a legtöbb navigációra, legyen az telefon, vagy autós, vagy bármi, hogy mozgás közben hosszú percekig nem tud csatakozni a műholdakhoz, de álló helyzetben pikk-pakk megvan a kapcsolat!

Álldogáltam én de hiába 15 perc fagyoskodás után bejöttem. Letöltöttem a sygic-et is.. arra sem mozdul semmi. Nincs net kapcsolat nélküli navigáció???
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyHétf. Dec. 24, 2012 11:49 am

Lehet, hogy hülye kérdés, de a GPS műholdak engedélyezve voltak?
Mert ehhez nem kell net kapcsolat.
Vissza az elejére Go down
manitou77
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.
Tartózkodási hely : Debrecen

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyHétf. Dec. 24, 2012 9:33 pm

atipur írta:
Lehet, hogy hülye kérdés, de a GPS műholdak engedélyezve voltak?
Mert ehhez nem kell net kapcsolat.

Be voltak kapcsolva..nem tudom mi lehet a baj.. Az első beállításhoz sem kell net kapocs?? Visszategyem az IGO-t? Vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Gromek
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Dec. 25, 2012 1:34 am

manitou77 írta:

Be voltak kapcsolva..nem tudom mi lehet a baj.. Az első beállításhoz sem kell net kapocs?? Visszategyem az IGO-t? Vagy mi?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Az aTab5 telóból (nem tudni miért) alapból hiányzik!!
Enélkül pedig bármit csinálsz, a dzsipszi nem műxik.
ROOT+fájlkezelő megoldja a problámát.
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Dec. 25, 2012 1:40 am

Gromek írta:
manitou77 írta:

Be voltak kapcsolva..nem tudom mi lehet a baj.. Az első beállításhoz sem kell net kapocs?? Visszategyem az IGO-t? Vagy mi?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Az aTab5 telóból (nem tudni miért) alapból hiányzik!!
Enélkül pedig bármit csinálsz, a dzsipszi nem műxik.
ROOT+fájlkezelő megoldja a problámát.

Az érdekes, mert nekem működik...
Simán felraktam a Primot elindítottam, 2-3 perc mire megtalálta a holdakat, és azóta megy tökéletesen.
Igaz, ha mozgásban vagyok, úgy nehezebben talál holdat, de viszonylag hamar észhez tér.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció EmptyKedd Dec. 25, 2012 5:57 am

Nem kell net először sem az igohoz, akkor kapcsolod be a gps vevőt, mielőtt még indítanád az igot? Ha igen, és úgy sem talál holdat, akkor lehet, hogy hibás sajna a telefonod. Nekem mindenféle bűvészkedés nélkü talál holdat az igo.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





IGO navigáció Empty
TémanyitásTárgy: Re: IGO navigáció   IGO navigáció Empty

Vissza az elejére Go down
 
IGO navigáció
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Navigáció a készüléken!
» Sygic navigáció

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Mit ne telepíts!!!-
Ugrás: