aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 SIM Ezköztár

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:41 am

Nekem azt írja ki a telefonom, amikor ezt az alkalmazást megnyitom, hogy "Az alkalmazás már nincs telepítve a telefonján." Ez a válasz nektek is?
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: Re: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:54 am

Tibcsi68 írta:
Nekem azt írja ki a telefonom, amikor ezt az alkalmazást megnyitom, hogy "Az alkalmazás már nincs telepítve a telefonján." Ez a válasz nektek is?

Igen,nekem is ezt írja,gondolom a system-ben van telepítve,és sim-ekhez kell,nem tudom mi a túrónak van kirakva parancsikonnak. Smile

Szerk.:Nemrég raktam a telóba egy t-s dominó kártyát,ha az előfizetéses Vodás kártyára bökök továbbra sem csinál semmit,de a dominó kártyával más a helyzet,kiad pár opciót:autópálya díj,mobil lotto,domino feltöltés(ezt megnéztem itt lehet a feltöltő kártya kódját bepötyögni).
Úgyhogy mégiscsak van értelme. Smile
Vissza az elejére Go down
gsamu
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2013. Mar. 28.

SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: Re: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 7:45 pm

Ha nem jelenik meg a menű (alkalmazás) a szolgáltatót kell felhívni, ad egy hálózati parancs kódot és letölti a megfelelő beállításokat. Nekem a "T" kártyához van, a "P" kártyához nincs. Mindkettő előfizetéses.

tihibaby írta:
Tibcsi68 írta:
Nekem azt írja ki a telefonom, amikor ezt az alkalmazást megnyitom, hogy "Az alkalmazás már nincs telepítve a telefonján." Ez a válasz nektek is?

Igen,nekem is ezt írja,gondolom a system-ben van telepítve,és sim-ekhez kell,nem tudom mi a túrónak van kirakva parancsikonnak. Smile

Szerk.:Nemrég raktam a telóba egy t-s dominó kártyát,ha az előfizetéses Vodás kártyára bökök továbbra sem csinál semmit,de a dominó kártyával más a helyzet,kiad pár opciót:autópálya díj,mobil lotto,domino feltöltés(ezt megnéztem itt lehet a feltöltő kártya kódját bepötyögni).
Úgyhogy mégiscsak van értelme. Smile
Vissza az elejére Go down
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: Re: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:46 pm

Nálam a V-hez van T-hez nincs menű . A T-s céges, ott korlátozott a hálózathozzáférésem (pl. 3G, nemzetközi hívás nem engedélyezett).
Vodánál (feltöltős): Egyenleg, Díjcsomag váltás, mobil parkolás, Autópálya, SMS ügyfélszolg, Tartalom ami megjelenik.
Vissza az elejére Go down
gsamu
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2013. Mar. 28.

SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: Re: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:19 am

A T-hez sincs sokkal több. Nem is használom egyiket sem.


KevinLevrone írta:
Nálam a V-hez van T-hez nincs menű . A T-s céges, ott korlátozott a hálózathozzáférésem (pl. 3G, nemzetközi hívás nem engedélyezett).
Vodánál (feltöltős): Egyenleg, Díjcsomag váltás, mobil parkolás, Autópálya, SMS ügyfélszolg, Tartalom ami megjelenik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SIM Ezköztár Empty
TémanyitásTárgy: Re: SIM Ezköztár   SIM Ezköztár Empty

Vissza az elejére Go down
 
SIM Ezköztár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Letöltések :: Kézikönyv :: Eszköz :: Alkalmazások-
Ugrás: