aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Semmi sem tökéletes

Go down 
+11
Encike38
hubayzoltan
Kisate
tihemi
jancsika74
mzstvn
Benyowszky
atipur
Gromek
tihibaby
Tibcsi68
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Gromek
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 9:54 pm

Tibcsi68 írta:
És erre mit kellene neki csinálni? Mert nekem nem csinál semmit...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 10:24 pm

Hát akkor meg van a megoldás, mert az enyémbe csak egy magocska jutott, valószínű akkor 6575-ös, ez okozza a különbséget.
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 1:57 am

Gromek írta:
Tibcsi68 írta:
És erre mit kellene neki csinálni? Mert nekem nem csinál semmit...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nekem kétmagos van, de nem így mutatja.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:16 pm

Sms írásnál a szövegben ELŐSZÖR előforduló á, í, ő, ű betűkre 69 helyet számol fel a 160-ból. A második ilyen betűkre már csak egyet. Valakinek valami ötlet?
Vissza az elejére Go down
Gromek
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:30 pm

Tibcsi68 írta:
Sms írásnál a szövegben ELŐSZÖR előforduló á, í, ő, ű betűkre 69 helyet számol fel a 160-ból. A második ilyen betűkre már csak egyet. Valakinek valami ötlet?

Ezek a betűk olyan kódlaphoz tartoznak, aminek elemei sokkal több helyet foglalnak, több karaktert képes leírni.
Ha a szövegbe csak egy darabot is beteszel ezekből a karakterekből, a rendszer rögtön átvált erre a karakterkészletre 2-3 darabnak számolva egyet.
A megoldás az, hogy ezek helyett azokat használod, amiknél az ékezet balra dől.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 8:42 pm

Igen, arra rájöttem, hogy a balradőlős ékezetűekkel jobban járok, de más telefonoknál a karaktertámogatás megváltoztatásával ezt ki lehetett kapcsolni, ez a telefon erre nem reagál... Újabb tipushiba???
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:14 pm

Tibcsi68 írta:
Igen, arra rájöttem, hogy a balradőlős ékezetűekkel jobban járok, de más telefonoknál a karaktertámogatás megváltoztatásával ezt ki lehetett kapcsolni, ez a telefon erre nem reagál... Újabb tipushiba???

Biztosan nem típushiba, a samsung telefonjaim is ezt csinálták. egyszerűen az sms az angol abc betűire lett kitalálva, vagy legalábbis nem a mi kódlapunkra.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 9:23 pm

Csak azért furcsállom, mert nekem is volt nem egy Samsungom, és annál működött a karaktertámogatás megváltoztatásával ez a probléma. Meg az az érdekes, hogy csak az első leírt ékezetes betűkre használ fel sok helyet, a második, és további ugyanilyen betűkre már nem. Ilyet még nem láttam!
Vissza az elejére Go down
jancsika74
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 7:23 pm

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy miért nem működik rendesen az automata elforgatás?
Az elején működött rendesen , aztán most van amelyik videónál elforgatja de nem fordítja vissza magától. De ha elindítom a böngészőt akkor nem fordul el.
Az elforgatás be van kapcsolva.
Előre is köszi a segítséget!
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 8:48 pm

jancsika74 írta:
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy miért nem működik rendesen az automata elforgatás?
Az elején működött rendesen , aztán most van amelyik videónál elforgatja de nem fordítja vissza magától. De ha elindítom a böngészőt akkor nem fordul el.
Az elforgatás be van kapcsolva.
Előre is köszi a segítséget!

Erdekes, eddig hibatlanul mukodott, de most valamiert nekem sem megy.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 10:39 pm

Hát elvtársak, bennem egyre jobban erősödik az a meglátás, hogy nagyon gyengécskére sikeredett ez a telefonszéria! Sajnos!!!! De azért, hogy el ne kopogjam, az enyém jól működik, egy-két apróbb, programműködéssel kapcsolatos gondot leszámítva.
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 12:32 am

újraindítás után megjavult Smile
Az már milyen, hogy tegnap nem volt kedvem végigvárni az újraindítást, így kivettem az akksit és visszatettem. A telefon ugyan úgy ment tovább, mintha nem csináltam volna semmit... Nem hittem a szememnek!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 12:43 am

Kivetted az akksit, és ment tovább a telcsi?????
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 12:47 am

Tibcsi68 írta:
Kivetted az akksit, és ment tovább a telcsi?????

amikor kivettem látszólag leállt, de amikor visszaraktam ment tovább ugyan onnan... aztán 30-40 mp múlva kikapcsolt.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 1:05 am

Tudnak ezek a gépek néha csodát művelni!
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:11 am

Na de ilyet???
Ha nem velem történik, el sem hiszem. még mutattam is a kollégámnak, hogy kivettem, visszatettem és megy tovább...
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:34 am

Én is kivettem, majd visszaraktam az akksit, de nekem leállt!
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 5:45 am

Az enyémnek biztos pillanatnyi elmezavara volt.
mondjuk, előtte töltöttem és azért vettem le az akksit mert látszólag nem töltött...
Vissza az elejére Go down
jancsika74
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 7:46 am

Újra idítás után az enyém is jó lett.
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2013 12:34 pm

Sziasztok! Kamerával kapcsolatban érdekődnék! A problémám:lakásban nappali fényviszonyok mellett használhatatlanúl sötét a videokamera a fényképező pedig olyan mintha este lenne kint és bent világítana a lámpa. Kültéri használatkor ezt nem tapasztalom. A párom galaxy minijének a kamerája bent is tökéletesen működik ugyanolyan fényviszonyok mellett. A mini 3mpx az atab 5mpx de utól sem éri a minit. Ez beállítási probléma? Vagy semmi sem tökéletes? Válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2013 7:57 pm

Sajna, ezeknek a telefonoknak nem egy erőmű a kamerájuk, valamint az elkészült képek minőségének meghatározásánál a megapixelszám csak a sokadik a sorban, úgyhogy a javaslatom az az, hogy az interneten fellelhető kameraprogramok között kellene válogatni, van egy néhány, hátha találsz a gyárinál jobbat. Gondolom, azt nem kell leírnom, hogy hogyan próbáld ki, ha találtál valami, ha igen, akkor nyugodtam szólj, és akkor leírom.
Vissza az elejére Go down
Kisate
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 26.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 2:06 am

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy az 1ik sim vodafon mobilnet előfizetéssel a másik sim telenor hipernet amit még a laptophoz vásároltam. Ha a hipernetes nete kapcsolom be akkor nem tudnak hívni. Azt mondja hogy jelenleg nem vagyok elérhető. Sim kezelésbe minden a vodásra van állítva mert az a rendes előfizetésem és ha a vodás netet használom közbe is tudnak hívni. Esetleg vkinek vmi ötlet?? Laughing Shocked
Vissza az elejére Go down
hubayzoltan
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 17.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: heeeeeeeeeelp pls!!!   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Feb. 17, 2013 5:08 am

Most vettem Atab5-öt és az a gondom vele hogy ha én hívok valakit vagy engem hívnak nem hallom a másik felet csak kihangosítva!!!Segítsetek pls!!!!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyVas. Feb. 17, 2013 5:25 am

Hangerő állítás a hívás közben? Ha nem segít, és ha új a készülék, akkor vissza kell vinni!
Vissza az elejére Go down
Encike38
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 18.

Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: "Villogás"   Semmi sem tökéletes - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:23 am

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy miért villog a telefonom? Bizonyos napszakokban, egymás után több alkalommal fel-fel villan. Ez nagyon idegesít, mert mindig azt hiszem, hogy hívni fognak. Gondoltam már arra hogy szoftvert kellene frissíteni. De néztem a beállítások menüben - A telefonról - Rendszerfrissítéseknél azt írja a rendszer naprakész. Utolsó frissítés: ma. Vagy azt nem itt kell? Esetleg egy alkalmazás zavarná? Bár már több mindent töröltem a készülékről. Válaszotokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Semmi sem tökéletes
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Tippek - trükkök-
Ugrás: