aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Hívásinditási gond.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTéma: Hívásinditási gond.   Hétf. Dec. 31, 2012 11:41 pm

Szeretném kérdezni, hogy amikor akár telefon könyvből / Sim kártyáról/ akár begépelt számról indítok hívást nagyón sürün elsőtétűl a képernyű , és csak azt hallom, hogy a hívás elindúl de nem tudok kilépni a hívásból mert sötét a kijelző, bár mit nyomok a készüléken nem reagál semmíre. A következő híváskor meg minden tökéleresen működik folyamatosan a hívás és a beszélgeté alatt müködik a kijelző. bármikor megtudóm a hivást szakítaní. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszúl. Várom a választ ha valaki tudja a hiba okát. És mindenkinek B.U.É.K.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   Kedd. Jan. 01, 2013 1:20 am

Hát csak tippelek hogy azért lehetett mert balkezes vagy...nekem is csinált hasonlót amikor bal kézben tartottam a fülemhez. Szerintem a közelség érzékelő bolondult meg kicsit, de nekem amikor jobb kézbe fogom akkor nincs bajom vele.
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.

Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   Kedd. Jan. 01, 2013 1:40 am

jjanos írta:
Szeretném kérdezni, hogy amikor akár telefon könyvből / Sim kártyáról/ akár begépelt számról indítok hívást nagyón sürün elsőtétűl a képernyű , és csak azt hallom, hogy a hívás elindúl de nem tudok kilépni a hívásból mert sötét a kijelző, bár mit nyomok a készüléken nem reagál semmíre. A következő híváskor meg minden tökéleresen működik folyamatosan a hívás és a beszélgeté alatt müködik a kijelző. bármikor megtudóm a hivást szakítaní. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszúl. Várom a választ ha valaki tudja a hiba okát. És mindenkinek B.U.É.K.

igen, ilyet nekem is csinált, bekapcsol a billentyűzár. a bekapcsoló gombot röviden nyomva a szokásos módon kioldható.
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   Kedd. Jan. 01, 2013 2:17 am

Köszönöm a válaszokat, de sajnós jobb kezes vagyok, és úgy is jelentkezik a gond, hogy a készülék az asztalon van és úgy indítom a hivást. A bekepcsoló gombot hiába nyomom néha reagál rá de míx 10-ből 2X., de max 1-2 másodpercre villan fel a kijelző, és utána megint elsőtétűl és csak hallom hogy csörög tovább a hívot szám.
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   Kedd. Jan. 01, 2013 4:08 am

frissen jelentkezett a probléma? mármint amikor megvetted akkor nem csinált ilyet? mert az én készülékem pl olyat csintált amikor megvettem hogy a vissza gomb megnyomásával lezárta a kijelzőt. Aztán csináltam egy hard resetet ami orvosolta a bajomat és gyorsabb is lett a készülékem Smile ha gondolod akkor tudok segétkezni a hard resetben mert kipróbáltam 3 fajtát Very Happy
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   Kedd. Jan. 01, 2013 5:04 am

Szia.

Karácsonyra kaptam a készüléket és azóta folyamatósan jeletkezik ez a probléma. UI: most délútán kaptam egy olyan tanácsot , hogy vegyem ki az aksit és utána próbálkozzak, az első hívás tökéletesen síkerűlt is, de utána minden a régi. És megismétlés után is ezt csinálja a második hívástól kezdve minden sötét csak a hangszóron kerestűl hallom, hogy megy a hívás.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Hívásinditási gond.   

Hívásinditási gond.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal