aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hívásinditási gond.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 31.

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyHétf. Dec. 31, 2012 11:41 pm

Szeretném kérdezni, hogy amikor akár telefon könyvből / Sim kártyáról/ akár begépelt számról indítok hívást nagyón sürün elsőtétűl a képernyű , és csak azt hallom, hogy a hívás elindúl de nem tudok kilépni a hívásból mert sötét a kijelző, bár mit nyomok a készüléken nem reagál semmíre. A következő híváskor meg minden tökéleresen működik folyamatosan a hívás és a beszélgeté alatt müködik a kijelző. bármikor megtudóm a hivást szakítaní. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszúl. Várom a választ ha valaki tudja a hiba okát. És mindenkinek B.U.É.K.
Vissza az elejére Go down
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Tápiószele

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyKedd Jan. 01, 2013 1:20 am

Hát csak tippelek hogy azért lehetett mert balkezes vagy...nekem is csinált hasonlót amikor bal kézben tartottam a fülemhez. Szerintem a közelség érzékelő bolondult meg kicsit, de nekem amikor jobb kézbe fogom akkor nincs bajom vele.
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyKedd Jan. 01, 2013 1:40 am

jjanos írta:
Szeretném kérdezni, hogy amikor akár telefon könyvből / Sim kártyáról/ akár begépelt számról indítok hívást nagyón sürün elsőtétűl a képernyű , és csak azt hallom, hogy a hívás elindúl de nem tudok kilépni a hívásból mert sötét a kijelző, bár mit nyomok a készüléken nem reagál semmíre. A következő híváskor meg minden tökéleresen működik folyamatosan a hívás és a beszélgeté alatt müködik a kijelző. bármikor megtudóm a hivást szakítaní. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszúl. Várom a választ ha valaki tudja a hiba okát. És mindenkinek B.U.É.K.

igen, ilyet nekem is csinált, bekapcsol a billentyűzár. a bekapcsoló gombot röviden nyomva a szokásos módon kioldható.
Vissza az elejére Go down
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 31.

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyKedd Jan. 01, 2013 2:17 am

Köszönöm a válaszokat, de sajnós jobb kezes vagyok, és úgy is jelentkezik a gond, hogy a készülék az asztalon van és úgy indítom a hivást. A bekepcsoló gombot hiába nyomom néha reagál rá de míx 10-ből 2X., de max 1-2 másodpercre villan fel a kijelző, és utána megint elsőtétűl és csak hallom hogy csörög tovább a hívot szám.
Vissza az elejére Go down
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Tápiószele

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyKedd Jan. 01, 2013 4:08 am

frissen jelentkezett a probléma? mármint amikor megvetted akkor nem csinált ilyet? mert az én készülékem pl olyat csintált amikor megvettem hogy a vissza gomb megnyomásával lezárta a kijelzőt. Aztán csináltam egy hard resetet ami orvosolta a bajomat és gyorsabb is lett a készülékem Smile ha gondolod akkor tudok segétkezni a hard resetben mert kipróbáltam 3 fajtát Very Happy
Vissza az elejére Go down
jjanos
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 31.

Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. EmptyKedd Jan. 01, 2013 5:04 am

Szia.

Karácsonyra kaptam a készüléket és azóta folyamatósan jeletkezik ez a probléma. UI: most délútán kaptam egy olyan tanácsot , hogy vegyem ki az aksit és utána próbálkozzak, az első hívás tökéletesen síkerűlt is, de utána minden a régi. És megismétlés után is ezt csinálja a második hívástól kezdve minden sötét csak a hangszóron kerestűl hallom, hogy megy a hívás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hívásinditási gond. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívásinditási gond.   Hívásinditási gond. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hívásinditási gond.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Általános :: Új téma nyitásának kérése-
Ugrás: