aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mikrofon érzékenységet állítani?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
nx86
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Mikrofon érzékenységet állítani?    Szomb. Jún. 22, 2013 11:32 pm

Hali 
Most vettem egy aTab5 (MTK6577 Dual Core) készüléket és sokan panaszkodtak nekem, hogy alig hallanak és valóban mikor kiprobáltam egy másik telefonról felhívni én is tapasztaltam a problémát.
 Sok helyen olvasgattam és a Volume controlt ajánlották azon belül a voice call érzékenységének a max-ra húzását de azzal sem sikerült javítani.
 Reménykedem hogy valaki nek volt már hasonló problémája és sikeresen  orvosolni tudta.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
csendesbob
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Mikrofon érzékenységet állítani?    Vas. Júl. 07, 2013 3:31 am

Üdv!
én is küzdök a problémával, nekem mobileuncle tools van (root kell hozzá), azon belül engineer mode (MTK) - audio menün belül lehet a hangerőket növelni. még nekem sem tökéletes, de próbáld meg, hátha

quote="nx86"]Hali 
Most vettem egy aTab5 (MTK6577 Dual Core) készüléket és sokan panaszkodtak nekem, hogy alig hallanak és valóban mikor kiprobáltam egy másik telefonról felhívni én is tapasztaltam a problémát.
 Sok helyen olvasgattam és a Volume controlt ajánlották azon belül a voice call érzékenységének a max-ra húzását de azzal sem sikerült javítani.
 Reménykedem hogy valaki nek volt már hasonló problémája és sikeresen  orvosolni tudta.[/quote]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mikrofon érzékenységet állítani?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal