aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 képernyő hiba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gyurikka
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jul. 10.

képernyő hiba Empty
TémanyitásTárgy: képernyő hiba   képernyő hiba EmptySzer. Júl. 10, 2013 2:13 am

Helloka!

kb két hete vásároltam a telefont használtan nem volt vele semmi gond!
észre vettem hogy a jobb sarokba feljebb van a kijelző mint máshol! megnyomkodtam és mozgott ki-be!
nem történt semmi!de most elkezdet össze vissza érzékelni!
ha megnyomkodom akkor normálisan megy de van olyan mikor a helyére nyomkodás se segít!
néha nem érzékeli ez miatt az o betűt vagy neki áll szóközöket nyomkodni vagy épp telefonálni!
valaki ha tud segítsen,hogy mit csináljak vele! Smile
ez a két magos telo!
köszönöm a segítséget előre is!!
Vissza az elejére Go down
fiser88
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 09.

képernyő hiba Empty
TémanyitásTárgy: 2013.5-ik hoban vasaroltam a netrol a telefont ,kb.1honap eleveg volt neki ,hogy megmutassa mit tud ujraindult (ebbol kifolyolag az ebreszto nem mukodott),telefonalas kozben elment vagy torzult a hang vagy en egyaltalan nem hallottam mint mond a masik a v   képernyő hiba EmptyHétf. Szept. 09, 2013 6:23 am

2013.5-ik hoban vasaroltam a netrol a telefont ,kb.1honap eleg volt neki ,hogy megmutassa mit tud ujraindult (ebbol kifolyolag az ebreszto nem mukodott),telefonalas kozben elment vagy torzult a hang vagy en egyaltalan nem hallottam mint mond a masik a vonal vegen a kaput nallam a szinek megvaltozasa tette be(olyan volt mintha  a szinek kifakultak volna es a konturok is elmosodottak lettek).2013.06.14én (persze miutan lefenymasoltam minden dokumentumat)ajanlva,surgossegivel feladtam majd egy ezresert a telot a pesti cimre.2-3het mulva hivtam oket akkor ertem el oket elsore es utoljara is amikor is meg szervizesnel volt ,allitottak es mondta a fos(zer) ,hogy majd nemsokara felhiv ha elkeszul a telefon.Azota is azt varommost 2013.09.09. van.Mivel nem erem el oket es nem jeleztek ,hol jar a muvelet es oriasi szerencsejuk ,hogy nem vagyok pesti elmentem itt a debreceni fogyasztovedelmi felugyeloseghez ahol kozoltek velem ,hogy tehetetlenek es ,hogy tertivevenyes levelet irjak a szerviznek (mivel a szerviz es az arusito szervezet nem ugyanaz),hogy kuldjek vissza a telefont nekem vagy kijavitva vagy indokoljak meg egy mellekelt uzenetben ,miert nem tudtak javitani.Ha a keszulek megjon onnantol lehet az ertekesito fele uj keszulek vagy penzvisszafizetes jogat fenntartani.
Itt megfogadtam ,hogy ha valaha is viszont latom a keszuleket :
1.ha ki van javitva azonnal felteszem netre eladasra
2.ha nincs akkor vagy megprobalom kicsereltetni vagy visszafizettetni az ara,de mindenkeppen uj gazdaja lesz..es orok tanulsag lesz szamomra ,hogy helyben es normalis szervizhatterrel rendelkezo ismert markat vasaroljak inkabb dragabban.
Ja es az ilyen semmire kello lusta,gerinctelen bandat meg remelem jol megagyalja valami helyi kopasz ,vastag nyaklancos hirtelen felindulasbol..
Vissza az elejére Go down
 
képernyő hiba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nem fordul el a képernyő
» Hiba bejelentés
» aTab 5 hack ;)
» aTab 5 (atab530D) Alaplap hiba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: aTAB5 ismertető :: Szervizek-
Ugrás: