aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mercury Impex Zrt

Go down 
+11
CzN1971
Indy007
golyba
Pitti
kozelkam
KevinLevrone
Tibcsi68
csorban
tihibaby
pacsirta
Admin
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:46 pm

Amit csak elértem róluk az mind itt van. Smile

Nyitvatartásunk:

Hétfőtől csütörtökig 09.00 - 17.00
Pénteken 09.00 - 16.00
Pénteken a Szervízünk Zárva tart

Elérhetőségeink:

Székhely címe: 1044. Bp. Óradna utca 4.
Levelezési cím: 1044. Bp. Óradna utca 4.

központi telefon/fax: +36 1 221 3020

Számlázás:

Szatmári Attila Csaba +36 1 999 3211 [You must be registered and logged in to see this link.]


Kereskedők:


Nádas Katalin +36 1 999 3226 [You must be registered and logged in to see this link.]
Pálfalvi András +36 1 999 3212 +36 1 999 3214 [You must be registered and logged in to see this link.]


Valkó Hajnal +36 1 999 3210 [You must be registered and logged in to see this link.]
Jeszenszky Beáta +36 1 999 3213 [You must be registered and logged in to see this link.]


Szerviz:


Szikora Zoltán +36 1 999 3218 [You must be registered and logged in to see this link.]
Papp Nikoletta +36 1 999 3220 [You must be registered and logged in to see this link.]

Árukiadás:

Szikora Gábor +36 1 999 3221 [You must be registered and logged in to see this link.]
Mucsi Zoltán +36 1 999 3221 [You must be registered and logged in to see this link.]

Csomag feladás:

Székely Ferenc +36 1 999 3215 [You must be registered and logged in to see this link.]

Parragi Attila +36 1 999 3215 [You must be registered and logged in to see this link.]

Szerviz és raktárvezetés:

Timár László +36 1 999 32 23 [You must be registered and logged in to see this link.]

Árukiszállítás:

Páczai Sándor +36 20 364 61 48
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
pacsirta
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 26.
Age : 45

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: atab5 érintő   Mercury Impex Zrt EmptySzer. Dec. 26, 2012 7:54 am

Sziasztok!
5 napos a telo, ma leejtve megrepedt a digitizer, bár működik, de ki szeretném cserélni!
Kinában elég jo kapcsolatokkal rendelkezem, de nem találnak ott ilyen telot, nem tudjátok mivel lehet kompatibilis?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyVas. Jan. 13, 2013 10:55 pm

Talán a myPhone ami ezzel megegyezik, de nem biztos. Ennek joban utána kéne nézni.
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 7:49 am

3. hete van szervízben a telefonom,és még hozzá sem nyúltak.

Vissza az elejére Go down
csorban
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Mar. 28.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 1:57 am

[quote="tihibaby"]3. hete van szervízben a telefonom,és még hozzá sem nyúltak.

[/quotSajnos én is vettem egy ilyen telefont,addíg amíg működött azt mondanám,hogy ennyit megér,de 1 hónap után a kijelző 2/3 része nem reagált az érintésre, elvittem a szervízbe ahol azt látom, hogy hegyekben van a visszavitt rosz telefon, az áttvevő srác azt mondta valoszínuleg cserélik vagy visszakérhetem a vételárát, de szerinte ne cseréljek mert a mostaniak még rosszabak, egy hét után telefonon érdeklődtem az a választ kaptam, hogy nem javítható és kicserélik, én mondtam kérem vissza az árát, erre a válasz az volt, hogy 1 héten belül hívnak mikor mehetek a pénzért, 1 hét után én hívtam őket mert arra nem voltak képesek, hogy felhívjanak, akkor már a Tímár urral beszéltem (azt hiszem ő a főnök) azt mondja mégis javítható a telefon, (hülyének néztek) hosszas vita után megígérte, hogy menjek be és visszakapom a vételárat, nem így történt, bementem és kb 1,5 óra várakozás után adtak egy másik telefont (pénzt nem adnak vissza) otthon vettem észre a védőfólia eltávolítása után ami elég hanyagul vol feltéve (szerintem nem véletlenül), hogy a kijelző bal alsó sarkában alig észrevehetően van egy kb 5mm repedés de nem az üvegen hanem alatta és azalsó sorban lévő billentyűk nem reagálnak az érintésre (szóköz, pont, go) csak elfordítva, úgy gondoltam ezzel együt lehet élni, de másnap telefonállás közben végigszaladt a repedés és nem működött a kijelző, visszavittem a szervízbe ahol szó szerint a pofámba röhögtek és azt mondták ez nem garanciális hiba mert leejtettem és elmehetek a fogyasztóvédelemhez, hozzáteszem a telefonon semmilyen külsérelmi nyom nem látszik mivel nem leejtettem hanem megszivattak.e]
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 7:58 pm

Csak halkan jegyzem meg, hogy örültem, hogy sikerült eladni az enyémet addig, amíg teljesen hibátlanul működött. Jól járt vele, aki megvette, mert ennek kivételesen nem volt semmi baja!
Vissza az elejére Go down
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:27 pm

Azért Csorban története elég súlyos! Nem gondolná az ember, h ilyen van egy itthon vásárolt készülékkel! Az hogy nem jó, vagy meghibásodik még ok, de hogy így járjon el a garanciás ügyintéző! Én az Auchanban vettem, kb az első készülékek közül való lehet. Baja még nem volt, remélem nem is lesz. Amúgy előtte egy ZTE Blade-em volt, amit kétszer vittem vissza Vodához, kb 2 hónapot volt összesen szervízben, mindig cserés lett, viszont a harmadik már jó lett (azóta már az asszonyé). Kínai telefonnál azt mondom, h belefér, ha korrektül járnak el hiba esetén. Csak nyaralásra nem volt netképes telefonom... Csere készüléknek valami alap, vacakot adtak volna...
Ebből kiindulva rendelhet az ember gond nélkül kínából is, hiszen szinte egyeteln hátrányként ezt szokták emlegetni, h szervízelés bonyolult (garancia ugyanúgy van). Bár kínai webshopos rendeléssel kapcsolatban is akadnak rémtörténetek...
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 9:03 pm

Egyetértek az előttem szólóval. Én is az elsők között vettem, szintén az Auchanban, és az a meglátásom, hogy ez volt a legjobb széria, ezek között van a legkevesebb hibás darab!
Vissza az elejére Go down
kozelkam
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 02.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Ápr. 02, 2013 6:45 am

Üdv.
Én 01,10-én vettem a telefont egy internetes cégtől. A Készülék jól működött de a vásárlás időpontjától a headset kattogott ( nem csak a gyári fülessel) és az érintőképernyő töltés közben nem helyesen reagált. Visszavittem a szervízbe személyesen ami egy iparterületen található. azt mondták hogy kb 15 nap a javítási idő.Remélem meg tudják javítani.ha kész lessz akkor leírom az eredményt is.
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Ápr. 02, 2013 8:21 am

tihibaby írta:
3. hete van szervízben a telefonom,és még hozzá sem nyúltak.


Egy hónapra kész lett,legalábbis a felső hangszórót megcsinálták.
Viszont a telefon papírjait elhányták,amiért újfent külön reklamálnom kellett.
Konkrétan összevesztem a szervízes telefon végén lévő emberkével,majdnem az volt hogy én voltam a hülye,minek küldtem el a garancia levelet,ill. a számlát (igaz ezek kellenek a garanciális ügyintézéshez,mondhatni ALAP,és saját oldalukon is le van írva,de mindegy)!
A végén már rám csapta a telefont,majd fél óra múlva jött az email hogy megvannak a papírok küldik.
Vicces egy társaság....
Vissza az elejére Go down
Pitti
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.
Tartózkodási hely : Budaörs

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptySzer. Ápr. 03, 2013 5:46 am

Sziasztok!

Akkor még nincs veszve semmi 3 hete adtam le. Very Happy Nem sietik el, remélem ez nem a jó munkához idő kell......

Tegnap megkaptam, jelezném karcmentesen, dobozában, nagyon kedvesek voltak. Közben eltört a 9es tabom töltöje, mikor szerettem volna egyet vásárolni kaptam egyet ajándékba. Én csak pozitívat tudok mondani a cégről.
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Május 07, 2013 1:45 am

Sziasztok!


Tudna valaki segíteni abban, hogy a készülék szervizelésével kapcsolatban milyen jogszabályok vonatkoznak a szervizre?

A készülékem 1 hónap szervizelés után úgy kaptam vissza, hogy a lencse belülről szennyezett volt; felül a hangszóróig a lencse berepedve; alul a gomb a keretből kifeszítve. Csupán egy LCD csere volt... (valószínűleg a kijelző vezérlése zajos jelet kapott ezért a kijelző össze vissza érzékelt mindent alap helyzetben. ) A telefont visszaküldtük a szerviz által kért futárral... azóta nincs meg a készülék!


Azóta küldtek egy aTAB503D készüléket. bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Indy007
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 25.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptySzer. Május 29, 2013 8:16 am

Sziasztok!

Mai nap olyan gondom lépett fel a telóval, hogy ha nem hallom a hívó hangját. A vonal másik végén viszont engem hallanak.
A probléma tegnap kezdődött, amikor sokszor kihagyott, a hang, illetve szaggatottan hallottam a beszélgetőpartnereimet.

Tud valaki távsegítséget adni, vagy szervizbe kell vinni?
Vissza az elejére Go down
CzN1971
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 10.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Jún. 11, 2013 4:21 am

Sziasztok!

Új "tag" vagyok és megmondom őszintén, rendesen besz..attatok azokkal amiket a cégről írtatok.Egy hete küldtem javítani a 3 hónapos készülékemet,amin felvált a touch-screen.Ma egy VADONATÚJAT hozott a futár!!A kapcsolattartók rendkívül intelligensek és segítőkészek!Mindenkinek ilyen pozitív élményt kívánok!
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Jún. 17, 2013 6:54 am

Sziasztok!

Az én készülékemet februárban vettem. Már az első hónapokban olyat csinált, hogy a kijelzőn mintha nem lenne piros szín - nem tudom ezt jobban leírni... Pl. hívás közben a hívást bontó piros sáv nem látszott, stb.
Ha megmozgattam, az oldalát megnyomogattam, akkor minden OK volt, "visszajött" az összes szín. Ez eleinte csak nagyon elvétve fordult elő. Kb. 2 hete azonban szinte minden alkalommal előjön, amikor a kijelzőt aktiválom. Tegnap valamiért lefagyott, mondom, kiveszem az akksit és majd újraindul... Ahogy levettem a hátlapot, hát egy kis csavar esett ki. Először azt hittem, hogy a hátlap egyik műanyag kis pöcke az, gondoltam, na elcsesztem, eltörtem a hátlapot... De nem, egy csavar volt az. Jobban megnézve a telót, már egy másik csavar is hiányzik a hátuljából. Sad
Ma felhívtam a szervizt, hogy mi a teendő, hová kell vinni, stb. Ja, eddig nem mondtam, szegedi vagyok.
Mondják, hogy vigyem be hozzájuk. Na, most ez innen, Szegedről nem járható út, valami gyorspostával, vagy postai úton tudnám csak felküldeni. De... kérdezem én, ez normális? Nekem kell garanciális javításra felküldeni, nem 2 Ft-ért? Ha Szegeden lenne szerviz, persze, hogy bevinném, de így? És ha fel is küldeném, minden papírt mellécsomagolok? Nálam nem marad semmi? Kiadom a telót is meg az összes papírját a kezemből? Ezt csak így lehet?
Bocs, hogy hosszúra sikeredett, de nagyon nem értek ezzel egyet...
Vissza az elejére Go down
CzN1971
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 10.

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Jún. 17, 2013 7:05 am

Én lefényképeztem mindent, telót, papírokat, de szerencsére feleslegesen. A garancia egyébkébt az eladót kötelezi, tehát elég oda eljuttatni, ahol vetted. Ha biztosra akarsz menni, értékbiztosítással, mindennel együtt kb 2700ft a posta.Ez sajna mindenhol a vevő sara, kivéve ahol háztól házig gari van..Egyébként, ha normálisan beszélsz a megfelelő emberekkel, nagyon korrektek!Ne várjatok csodát!Ez egy kínai telefon!40-ért közel olyan paraméterekkel, mint a 100ezres telók..
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Jún. 17, 2013 7:32 am

CzN1971 írta:
Én lefényképeztem mindent, telót, papírokat, de szerencsére feleslegesen. A garancia egyébkébt az eladót kötelezi, tehát elég oda eljuttatni, ahol vetted. Ha biztosra akarsz menni, értékbiztosítással, mindennel együtt kb 2700ft a posta.Ez sajna mindenhol a vevő sara, kivéve ahol háztól házig gari van..Egyébként, ha normálisan beszélsz a megfelelő emberekkel, nagyon korrektek!Ne várjatok csodát!Ez egy kínai telefon!40-ért közel olyan paraméterekkel, mint a 100ezres telók..

Köszi a jótanácsokat! Fotó mellé még le is fogom fénymásolni a papírokat.
Akkor lehet, hogy elszúrtam... írtam nekik egy felháborodott hangvételű levelet...
De akkor is... akármennyi is az ára, az ember nem gondolná, hogy potyognak a csavarok...scratch
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Júl. 01, 2013 4:14 pm

Az normális, hogy a 2 megadott számot hiába hívom, senki sem veszi fel? Igaz, hogy még csak 2 hete van náluk a telóm, de android-elvonási tüneteim vannak...Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Júl. 15, 2013 8:21 am

Sziasztok! 3. hete van a szervizben a telefonom... Időközben szereztem egy mobilszámot, azon sikerült elérnem őket: 20 310 0301.

Eddig 3x beszéltem velük, az első alkalommal: "dolgoznak rajta a kollégák", majd: "tesztelés alatt van a készülék", és végül: "a javítás utolsó stádiumában van a telefonja"...
De még reménykedem, hogy a jövő hét elejére megjön, mert indulok nyaralni és android nélkül nem bírom már...No No
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptySzomb. Júl. 20, 2013 7:48 pm

Nos, letelt az egy hónap... Legalábbis az én számításaim szerint. Június 20-án adtam le a TESCO-ban, szerintem innen kell számolni, mit gondoltok?
Ha meghaladja a 30 napot a javítási idő, akkor mik a lehetőségek? Hová, kihez fordulhatok?
Vissza az elejére Go down
Pitti
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.
Tartózkodási hely : Budaörs

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptySzomb. Júl. 20, 2013 10:05 pm

A szerviz 30 napját számolhatod idáig, a párom tabjára 10 napot mondtak, kész lett, hétfőn megyek érte. A tecsó 30 napja az már húzósabb lesz, szerintem ha meglesz a telód az JACKPOT! pirat Smile
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyHétf. Júl. 22, 2013 5:45 pm

De most komolyan, a javítás bármeddig tarthat? Nincs olyan, hogy x nap után cserélni, vagy az árát visszafizetni kellene? Ha nincs, akkor a szerviz bármeddig "javíthat"? No No 
Értem én, hogy garanciális javítás, de akkor is...
Vissza az elejére Go down
Pitti
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 14.
Tartózkodási hely : Budaörs

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Júl. 23, 2013 3:45 am

Max 14 nap szokott lenni a javitás, hívd fel őket. De szerintem a tacskónál lesz a telód ha még megvan. Tegnap ellett hozva párom tabja, szoftver frissítés és puszi fólia csere.
Továbbra sem tudok rosszat mondani Smile
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyKedd Júl. 23, 2013 8:23 am

Hát ez az, hogy 14 nap szokott lenni... Az enyém 30 napja van náluk.
És eddig már vagy 10* beszéltem velük.
De ma jó hírt kaptam - holnap küldik a telót a tecsóba. Ha minden jól megy, vihetem magammal nyaralni. :)Remélem, délig odaér és szólnak is, hogy mehetek érte.
Vissza az elejére Go down
rgabor
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 27.
Age : 59
Tartózkodási hely : Szeged

Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 6:00 pm

Ugye, mondanom sem kell, hogy valamikor délután érkezett meg a teló a tecsóba, az elindulásunk után? Miért nem csodálkozok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mercury Impex Zrt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mercury Impex Zrt   Mercury Impex Zrt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mercury Impex Zrt
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: aTAB5 ismertető :: Szervizek-
Ugrás: