aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ha keresel valamit

Go down 
+3
GeryBoy
atipur
Admin
7 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptySzer. Nov. 21, 2012 5:59 am

Ha valamire szükséged van, akár szoftver, akár más kiegészítő.
Dobd fel a témát, hátha van valakinek elfekvőbe.
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptySzer. Nov. 21, 2012 6:06 am

aTAB5 magyar nyelvű kézikönyvet kéne közzé tenni az oldalon letölthető formátumban, ha lenne valakinek.
A gyári kezelési útmutató elég gagyi. Még az is jó lenne, ha valaki venné a fáradtságot akár egyedül, akár összeállva többekkel, hogy a telefon menüpontjait sorra véve leírná, hogy minek mi a funkciója és ha keresek valamit a telefonban, azt milyen elérési útvonalon fogom megtalálni. Ha van lelkes vállalkozó erre a feladatra, azt szívesen fogadnánk. Smile
Nyitok egy topicot Kézikönyv címmel és ha kedvet éreztek hozzá akkor tematikusan el lehetne kezdeni a megírását.
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptySzer. Nov. 21, 2012 8:56 am

Tudtommal nincs hozzá más leírás, ugyan úgy müxik mint az összes többi androidos telefon Smile
Vissza az elejére Go down
GeryBoy
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 08.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyVas. Dec. 09, 2012 9:02 am

Keresek: hasonló műanyag hátlap tokot, mint ami a 6575-ös modellhez jár gyárilag, aki esetleg beleszalad megoszthatja...pls.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyVas. Dec. 16, 2012 11:27 pm

GeryBoy írta:
Keresek: hasonló műanyag hátlap tokot, mint ami a 6575-ös modellhez jár gyárilag, aki esetleg beleszalad megoszthatja...pls.
Azt én is keresek mert az eredeti gyári hátlapot kissé meg"hack"eltem. Smile
Ugyanis a kameranyílás és a led fényforrás nagyon egybe dolgozott. Vagyis, amikor égett a lámpa akkor az a kis műanyag fényterelő ami a hátlapban van, vissza verte a fényt a kamerába, ezáltal olyan képeket készített mintha ködbe fotóztam volna. Ezért aztán kivágtam (elég barbár megoldás) az objektív környékén lévő cuccot hogy a fény akadálytalanul tudjon közlekedni. Smile Innentől profi képeket készít! Igaz most viszont nincs sértetlen hátlapom ha garit kell érvényesíteni. Sad

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyHétf. Dec. 17, 2012 2:00 am

Szerintem a gari nem a hátlapon múlik...
Az újnak is elég gáz a kamerája, arra nem tudtok valami tutit, hogy rendes képeket csináljon?
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:32 am

Szerintem sem kellene több (100) oldal leírás a telefonhoz, hanem ha valaki valamit nem talál, vagy nem tud, nyugodtan kérdezze meg itt, noha lehet, hogy ez egy kicsit lassabb módja a megoldásnak.
Vissza az elejére Go down
BZs
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 19.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptySzer. Dec. 19, 2012 9:11 am

atipur írta:
Szerintem a gari nem a hátlapon múlik...
Az újnak is elég gáz a kamerája, arra nem tudtok valami tutit, hogy rendes képeket csináljon?

Helló Mindenkinek!
Holnap jön meg az én telefonom is. Kicsit utána olvastam, hogy mit érdemes feltenni a telóra. Ezek között találtam az Camera ZOOM FX[\B] progit. Aki használta a 8MP-es kamerás verzióra azt mondta, hogy csodát tett a kamerával. Igaz a progi 300 Ft körül van fent a Play-en. De én már eldöntöttem, hogy kipróbálom...
Vissza az elejére Go down
kpeter75
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jul. 01.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:54 pm

Sziasztok!

Keresek 1 db akkumlátort (lehetőleg újat), és 1 db hátlapot (felül középtájon kamerás)
ha tud valaki, kérem írjon !!!! Köszi... Cool 
Vissza az elejére Go down
kpeter75
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jul. 01.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyKedd Júl. 02, 2013 12:47 am

Tud valaki segíteni, keresek egy olyan pc progit, amivel a névjegyeket tudom szerkeszteni ??? Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 3:51 am

Sziasztok!

Keresek aTab 503d kijelzőt! Esetleg nincs valakinek elfekvőben?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ha keresel valamit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha keresel valamit   Ha keresel valamit Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ha keresel valamit
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Keresek rovat-
Ugrás: