aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tárhely kérdése az egész...

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
TWD
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptyKedd Dec. 18, 2012 5:51 pm

Üdv mindenkiNET!

Nem tudom észrevette-e akinek az MT6577-es típus van,hogy a 4 GB-os belső tárhely az valójában 2,08 GB.Nállam legalábbis,és ezt szeretném megkérdezni Tőletek,hogy ez normális-e,vagy szaladjak vissza a tesóba egy sürgős RRR beszélgetésre a garis sráccal...Sajna elég szűz vagyok okostelóügyileg(konkrétan ez az első,de szerelem volt első látásra...),éshát ezért is volna ez a kérdés is kérdés,meg a többi is,amit mindjárt bekopácsolgatok.Köszönöm,és elnézést a zavargálásért.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:27 pm

Ez már nekem is feltünt, nálam is annyi a gyári 4 csiga!
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptyKedd Dec. 18, 2012 9:45 pm

Az összes ilyen kínai csodánál ilyen a felosztása a belső memóriának,2 giga a rendszernek,kettőt használhatsz szabadon.
De ha nem tetszik,elvileg van rá megoldás,de nekem jó így ahogy van.
Ha érdekel hogyan kell újraparticionálni a belső SD-t:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptySzer. Dec. 19, 2012 8:51 pm

elvileg minden telefonnál így van, legalábbis amikkel eddig találkoztam mindnél így volt.
előszőr én is kerestem a "hiányzó" 2 gigát Smile
Vissza az elejére Go down
TWD
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptyHétf. Dec. 24, 2012 9:47 pm

Köszönöm a válaszokat!Sejtettem valami ilyesmit,de nem számítottam ilyen durva lecsippentésre.
Vissza az elejére Go down
Mhz
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 28.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptySzomb. Jan. 05, 2013 10:59 pm

Sziasztok lenne egy kérdésem. Alkalmazást indítottam sd kártyáról, majd lefagyott a telefon. Kikapcsoltam, de vissza már nem akart. Kivettem az aksit majd vissza, utána indult, de az sd kártyát már nem látja. Kártyaolvasóra raktam az sd-t és már az sem látja, ha tudtok segíteni megköszönném.
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... EmptyVas. Jan. 06, 2013 1:08 am

Hát nem akarlak elkeseríteni,de ha a PC-d se látja a kártyát,valamint a teló is lafagyott tőle,akkor annak a kártyának annyi.
Próbáld még meg azért PC-n formattálni,ha nem megy akkor kuka. Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tárhely kérdése az egész... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárhely kérdése az egész...   Tárhely kérdése az egész... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tárhely kérdése az egész...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Letöltések :: Kézikönyv :: Eszköz :: Tárhely-
Ugrás: