aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Beállítási segédlet!

Go down 
+11
sapryne
boreillo
bmroli
golyba
diablo77
tihibaby
Admin
atipur
Tibcsi68
tiszmo
Fityusz Hc
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Tápiószele

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 11:29 am

Nekem tegnap csinált sajnálatosan egy olyat, mint az golyba készüléke... egyszerűen bekattant és össze vissza érzékelte a képernyő a dolgokat. Aztán már be is lassult kb fél perc után, ekkor gondoltam megnézem hogy érintőpaneles e. (Ezt úgy terveztem hogy elszendvedtem magamat a beállításokig, és a fejlesztői módban bekapcsoltam az érintés helyének kijelzését és a mutató helyét ) de mire ezeket bekapcsoltam utána már nem csinálta a faszságát, de lassú maradt! Így eljutottam arra a pontra hogy újra hard reseteltem a készüléket és most minden a legnagyobb rendben. Remélem abbahaggya a hülyeségét mert eddig nagyon elégedett voltam vele és kezd a szívemhez nőni kicsit.
Másik jelenséget aszonykám tapasztalta, neki amikor le akarta zárni, akkor fehéren villogott a kép, de amikor megint megnyomta a gombot akkor állítólag lezárt rendesen. Sajnos én nem láttam úgyhogy csak ennyit tudok az esetről és azóta se jelentkezett ez a fajta baj.
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 6:22 pm

Hello Fityusz HC

Reméljük megoldja Neked a problémát:) Érdeklődnék viszont, hogy ez a "hard reseteltem" mit is takar pontosan és hogy is kell mert akkor én is megpróbállnám! Az a legnagyobb problémám hogy a szervizt sem emailben...sem pedig telon nem tudtam eddig elérni! (ennyire elfoglaltak???Very Happy ) Köszi szépen a segítséged!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2013 2:56 am

Golyba, ha beleszólhatok, akkor lehet, elég a gyári beállítások visszaállítása menüt választani, mert ez is töröl mindent, és visszaállít mindent.
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2013 3:00 am

Tibcsi nem gond csak örülök a segítségnek, de ezt ahogy írtam már próbáltam:( de sajnos nem segített; Ma sikerült beszélnem a szervizesekkel ...hát mit is mondjak nem egy segítőkész társaság...Sad esetleg ha van valami ötleted szivesen fogadom Smile
Vissza az elejére Go down
bmroli
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 22.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptySzer. Jan. 23, 2013 9:08 pm

Sziasztok!


Ha valakit érdekel még, hogy kell a hívószám kijelzést beállítani, akkor küldjétek el az e-mail címetek és küldöm az infót, mivel még 6 napig nem tudok belinkelni semmit ...

Üdv.
Vissza az elejére Go down
bmroli
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 22.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyKedd Jan. 29, 2013 10:21 am

Na süti!

Akit még érdekel a hívószám kijelzés beállítása, akkor az letölthet egy PDF fájlt, amit direkt nektek készítettem.

Letöltéshez klikk [Only admins are allowed to see this link].


Remélem tudtam segíteni,

Üdv!
Vissza az elejére Go down
boreillo
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 21.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:29 am

Küldeném én, hogy küldd el nekem, de még azt sem engedi Smile

Esetleg ha mégis küldenéd ferenc.fodor, olyan gmail-es fajta.

Előre is köszi
Vissza az elejére Go down
bmroli
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 22.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:25 am

Megkérek mindenkit, hogy legyen olyan kedves és lapozzon egyet mielőtt önfeledten küldi az email címét nekem hogy küldjem el neki az infót. Már be van linkelve, és a 6 nap is bőven lejárt...

Szép estét!
Vissza az elejére Go down
sapryne
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Mar. 24.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:23 am

Sziasztok.

Még csak most ismerkedek a fórummal, a rendszerével..
Nemrég néztem ki magamnak ezt az aTab 5 ketyerét, mivel egy barátomnak van ilyen, és nagyon meg van vele elégedve. Kerestem néhány helyen, de vagy már nem volt, vagy pedig visszahozott készülékek voltak; az ott dolgozó emberke azt mondta, hogy a tavalyi őszi szériákból egyet sem vittek vissza, viszont a mostaniakat rendre hibásnak találják...

Tudnátok tanácsot adni, hogy hol érdemes venni, illetve hogy egyáltalán várható, hogy lesz-e még..?

Köszönöm.

Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 1:48 am

Hogy hol lenne érdemes venni, azt nem tudom, de megerősíteni meg tudom azt, hogy valóban, a tavaly őszi az egy jó széria volt, az enyém is abból a családból származott, és nem volt vele gond.
Vissza az elejére Go down
giddy
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 14.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 7:11 am

Sziasztok!

A barátnőm most vett egy 2 magos kütyüt.
Az a gondom ha rádugom a számítógépre ,csak az 500 megás belső mem-et
látja.
Az IGO-t szerettem volna feltenni neki de nem látja a másik 4 gigás memóriát.
Pedig az igo-t a gyökér könyvtárba kellene raknom és onnan telepíteni.
Végül is az a gond hogy a számítógép nem látja ,a készülék pedig írja ,hogy ott van 2.5 Gb.

Ha van ötlet meg köszönném.

Üdv Gyuri!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 11:29 pm

Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, nekem a külső memóriakártyáról ment az igo
Vissza az elejére Go down
giddy
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 14.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 11:53 pm

Tibcsi68 írta:
Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, nekem a külső memóriakártyáról ment az igo



Szia

az a gond hogy a telóba épített 4gb memóriához nem tudok hozzáférni,nem látja a számítógép és így rátölteni sem tudok Sad

miért nem látja a gép? esetleg kell valami driver?
Vissza az elejére Go down
csendesbob
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 16.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: hívószám kijelzés   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 11:16 pm

tiszmo írta:
Fityusz Hc írta:
Ha valaki nem tud beállítani a készüléken valamit, (GPS, LockScreen, stb...) akkor az ide megírhatja a pontos problémát, és aki találkozott már a problémával vagy tudja a választ, az megírhatja.

Sziasztok!
Hol tudom beállítani a hívószám kijelzést a készüléken?
A szolgáltatónál be van kapcsolva .
Előre is köszönöm a választ!

Hahó!
ha arra gondolsz, hogy a hívószámod kijelezze, azt nekem sikerült beállítani. Telefonkönyv/híváslista - hívásbeállítások - beszédhívás beállítások - további beállítások - hívóazonosító: itt a kimenő hívás során látható szánm beállítható: választási lehetőségek: hálózati alapértelmezés, szám rejtés, megjelenítés.

Én azt szeretném tudni, hogy valakinek sikerült-e ad hoc wifihez kapcsolódni valahogy?
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptySzomb. Feb. 15, 2014 12:39 am

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a telefon állapotsávjában megjelent 3 csillag.bármelyik csillagra nyomok valami system logger-ba lép bele. Hogy lehet ezt kikapcsolni ill. Mi ez? Választ előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
csendesbob
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 16.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ha jól emlékszem a Mobileuncle tools ban megtalálod ezeket a logokat - ott le is tudod állítani - és ha véletlen autora van állítva akkor azt is vedd ki mert újraindulásnál megint elindul   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyHétf. Feb. 17, 2014 12:24 am

tihemi írta:
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a telefon állapotsávjában megjelent 3 csillag.bármelyik csillagra nyomok valami system logger-ba lép bele. Hogy lehet ezt kikapcsolni ill. Mi ez? Választ előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
bohoc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2014. May. 11.

Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 EmptyVas. Május 11, 2014 2:31 am

Sziasztok! Kérdésem az hogy a facebook angolul van és hogy lehet magyar menüre váltani. A beálitásoknál nincs magyar nyelv.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beállítási segédlet! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beállítási segédlet!   Beállítási segédlet! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beállítási segédlet!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Általános :: Új téma nyitásának kérése-
Ugrás: