aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 modulok ,widget

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
blasi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.

modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: modulok ,widget   modulok ,widget EmptyPént. Dec. 28, 2012 10:27 pm

lehet én vagyok a gyengeképességű ,de nem jöttem rá miként lehet beállítani a widgeteket, vagy a gyárikon kívül bármelyiket működtetni .
Mi a megoldás ? pl ha egy időjárás előrejelző widgetek töltök le és használni is szeretném célszerűen?
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: Re: modulok ,widget   modulok ,widget EmptyPént. Dec. 28, 2012 11:18 pm

blasi írta:
lehet én vagyok a gyengeképességű ,de nem jöttem rá miként lehet beállítani a widgeteket, vagy a gyárikon kívül bármelyiket működtetni .
Mi a megoldás ? pl ha egy időjárás előrejelző widgetek töltök le és használni is szeretném célszerűen?

Helyezd át a belső sd-re az adott progit amit widget-ként akarsz használni.
Vissza az elejére Go down
blasi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 18.

modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: Re: modulok ,widget   modulok ,widget EmptyPént. Dec. 28, 2012 11:57 pm

köszönöm, megoldottam így már
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: Re: modulok ,widget   modulok ,widget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 1:06 am

Érdekes, én még nem találkoztam olyan problémával, aminek a telepítés helye lett volna a probléma! úgy látszik, ezeknél a gépeknél az a helyzet, hogy nincs két egyforma! Ahány darab, annyi féle képpen viselkednek! Sajna... Pedig összességében nem lennének rosszak, csak a fórumon olvasgatva nagyon sokunk telefonjának van egy-két, egyedi, megmagyarázhatatlan hibája!
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: Re: modulok ,widget   modulok ,widget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 3:40 am

Nem tudom,de az előző telómon,ami egy Voda Smart volt,szóval azon is amit widget-ként akartam használni,a belső memóriára kellett helyeznem.
Mert itt most ez volt a kolléga problémája,hogy nem akartak a widgetek működni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





modulok ,widget Empty
TémanyitásTárgy: Re: modulok ,widget   modulok ,widget Empty

Vissza az elejére Go down
 
modulok ,widget
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Hogyan kell.....-
Ugrás: