aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Akku üzemidő növelő

Go down 
SzerzőÜzenet
KevinLevrone
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 06.

Akku üzemidő növelő Empty
TémanyitásTárgy: Akku üzemidő növelő   Akku üzemidő növelő EmptySzer. Márc. 27, 2013 10:09 pm

Találtam egy hasznosnak tűnő progit. Az akku időt lehet vele megnövelni, ami mindig kulcskérdés. (Bár érdekes, h ez a telefon még mindig veri a csúcs készülékeket is a 2800-as méretével. Galaxy S4 még mindig csak 2600mAh-ás lesz! Ráadásul egyedül álló módon rögtön kettőt is kaptunk hozza. Nálam ez volt ez egyik döntő tényező, amiért ezt választottam). Szóval az app neve: Greenify.

Root-olt készülék szükséges! (emiatt még nem tudtam kipróbálni)
Amitől nagyon hasznos: lehet fagyasztani az alkalmazást, úgy hogy az még manuálisan indítható lesz. Nem úgy, mint például a Link2SD, ami teljesen elérhetetlené teszi a progit.
Saját készülékemen pl a viber - amit szinte soha sem használok - 8%-ot zabál az akksiból úgy, hogy nincs aktív net (se wifi, se 3G) bekapcsolva. Továbbá a memóriát sem foglalják az app segítségével jegelt programok, így sebesség szempontjából is hasznos lehet!
Leírás róla: [You must be registered and logged in to see this link.]
[url=Leírás róla: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 
Akku üzemidő növelő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Mit érdemes telepíteni-
Ugrás: