aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mikrofon érzékenységet állítani?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
nx86
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 22.

Mikrofon érzékenységet állítani?  Empty
TémanyitásTárgy: Mikrofon érzékenységet állítani?    Mikrofon érzékenységet állítani?  EmptySzomb. Jún. 22, 2013 11:32 pm

Hali 
Most vettem egy aTab5 (MTK6577 Dual Core) készüléket és sokan panaszkodtak nekem, hogy alig hallanak és valóban mikor kiprobáltam egy másik telefonról felhívni én is tapasztaltam a problémát.
 Sok helyen olvasgattam és a Volume controlt ajánlották azon belül a voice call érzékenységének a max-ra húzását de azzal sem sikerült javítani.
 Reménykedem hogy valaki nek volt már hasonló problémája és sikeresen  orvosolni tudta.
Vissza az elejére Go down
csendesbob
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 16.

Mikrofon érzékenységet állítani?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikrofon érzékenységet állítani?    Mikrofon érzékenységet állítani?  EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:31 am

Üdv!
én is küzdök a problémával, nekem mobileuncle tools van (root kell hozzá), azon belül engineer mode (MTK) - audio menün belül lehet a hangerőket növelni. még nekem sem tökéletes, de próbáld meg, hátha

quote="nx86"]Hali 
Most vettem egy aTab5 (MTK6577 Dual Core) készüléket és sokan panaszkodtak nekem, hogy alig hallanak és valóban mikor kiprobáltam egy másik telefonról felhívni én is tapasztaltam a problémát.
 Sok helyen olvasgattam és a Volume controlt ajánlották azon belül a voice call érzékenységének a max-ra húzását de azzal sem sikerült javítani.
 Reménykedem hogy valaki nek volt már hasonló problémája és sikeresen  orvosolni tudta.[/quote]
Vissza az elejére Go down
 
Mikrofon érzékenységet állítani?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beállítási segédlet!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Hogyan kell.....-
Ugrás: