aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Market elérése

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 15.
Age : 66
Tartózkodási hely : Kalocsa

Market elérése Empty
TémanyitásTárgy: Market elérése   Market elérése EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:06 am

Ha belemész a telefon menüjébe (általában a kijelző alján, középen van egy körben hat pötty, a meglenő oldalon megkeresed a felső részen az alkalmazások és a modulok mellett lévő kis bevásárló táskát egy kis nyilacska van rajta.
Ez a Market ikonja.
Az Android rendszernél a Marketről tudod beszerezni mindazt, amivel a saját ízlésed és igényeid szerint tudod alakítani a telefonod tudását. Hamar meg fogod jegyezni, hogy melyik kis izé az, mert valószínűleg rengeteget fogod használni.
Ha nem a Marketről szedsz le egy programot, és úgy telepíted, akkor a Market nem fog felajánlani hozzá frissítést, mivel nem tudja, hogy a program honnan származik, nem ismeri fel, hogy az övé.
Vissza az elejére Go down
https://atab5.hungarianforum.com
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Market elérése Empty
TémanyitásTárgy: Market   Market elérése EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:56 pm

Viszont én úgy jártam, hogy egy másik oldalról töltöttem le egy alkalmazást, konkrétan az SPB Shellt teljes verzióban magyarul, rendesen megy is a telefonon, de amikor a telefon kapcsolódik a nethez (az én esetemben csak wifivel, ha bekapcsolom azt) akkor leáll az SPB Shell alkalmazás, és kiírja, hogy a GOOGLE Play (korábban Market) nem tudta ellenőrizni a program eredetiségét, vagy valami hasonlót, már pontosan nem emlékszem, és leáll az alk. és nem is lehet újra elindítani, csak ha újratelepítem, de az első netcsatlakozás után kezdődik minden elölről. Érdekes, ugye?
Vissza az elejére Go down
tihibaby
Próbálkozós vagyok.
Próbálkozós vagyok.



Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 30.

Market elérése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Market elérése   Market elérése EmptyPént. Nov. 16, 2012 11:11 pm

Tibcsi68 írta:
Viszont én úgy jártam, hogy egy másik oldalról töltöttem le egy alkalmazást, konkrétan az SPB Shellt teljes verzióban magyarul, rendesen megy is a telefonon, de amikor a telefon kapcsolódik a nethez (az én esetemben csak wifivel, ha bekapcsolom azt) akkor leáll az SPB Shell alkalmazás, és kiírja, hogy a GOOGLE Play (korábban Market) nem tudta ellenőrizni a program eredetiségét, vagy valami hasonlót, már pontosan nem emlékszem, és leáll az alk. és nem is lehet újra elindítani, csak ha újratelepítem, de az első netcsatlakozás után kezdődik minden elölről. Érdekes, ugye?

Annyit próbálj meg,hátha beválik,hogy tedd át az alkalmazást a belső SD-re ha a külsőn van,és a telepítéseket is a belső SD-re állítsd a telefon menüjében.
Nekem egy-két rendszeralkalmazás nem akart frissülni amiatt hogy a külső SD-re volt beállítva a letöltés.
Vissza az elejére Go down
kozelkam
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 02.

Market elérése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Market elérése   Market elérése EmptyPént. Ápr. 12, 2013 4:56 am

Annó én is így jártam az spb-vel. ha megan root-olva a teló akkor keless hozzá egy spb pacher nevű programot! Úgy kell használni h telepíted az spb-t DE NEM INDÍTOD EL (ez fontos) majd telepíted a pachert és elindítod. Kész os elíndítod az spd és megy időkorlátozás nélkül bár asszem kiegészítőket így sem lehet hozzá leszedni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Market elérése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Market elérése   Market elérése Empty

Vissza az elejére Go down
 
Market elérése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Hogyan kell.....-
Ugrás: