aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Semmi sem tökéletes

Go down 
+11
Encike38
hubayzoltan
Kisate
tihemi
jancsika74
mzstvn
Benyowszky
atipur
Gromek
tihibaby
Tibcsi68
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:33 am

Ezt az enyém is csinálta, de a legnagyobb örömömre képzeld, magától abbahagyta!!! Úgy örültem neki, engem is nagyon idegesített!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:36 am

Egyébként a szoftverfrissítés engem is érdekelne, én még nem találtam meg a módját neki! Lehet, hogy ez olyan családból származik, amit nem lehet frissíteni! Ez így jó (vagy nem!) ahogy van...
Vissza az elejére Go down
tihemi
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 13.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 11:23 pm

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy 1 simmel tökéletesen megy a telefon de ha 2 van benne néha megbolondul! (néha nem kapcsolja be az adathasználatot,nem fagy le de nem tudnak hívni azt jelzi hogy ki vagyok kapcsolva,nem tudom letenni meg ilyenek)kikapcs- bekapcs minden ok egy darabig. mind a 2 kártya vodás. mi lehet a gond? esetleg valami beállítás nem tökéletes? válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyKedd Márc. 26, 2013 1:43 am

Gyanítom tihemi, hogy sajna, nem beállítási hiba lesz, hanem a te telefonodnak ez a hibája. Ha visszaolvasgatsz itt egy kicsit, akkor látni fogod, hogy elég hosszú, és változatos a megmagyarázhatatlan hibák sora ennél a készüléknél. Mindenesetre egy szervízt lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni...
Vissza az elejére Go down
gblasius
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 02.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyVas. Ápr. 07, 2013 2:51 am

Encike38 írta:
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy miért villog a telefonom? Bizonyos napszakokban, egymás után több alkalommal fel-fel villan. Ez nagyon idegesít, mert mindig azt hiszem, hogy hívni fognak. Gondoltam már arra hogy szoftvert kellene frissíteni. De néztem a beállítások menüben - A telefonról - Rendszerfrissítéseknél azt írja a rendszer naprakész. Utolsó frissítés: ma. Vagy azt nem itt kell? Esetleg egy alkalmazás zavarná? Bár már több mindent töröltem a készülékről. Válaszotokat előre is köszönöm!


Sziasztok!

Pár napja én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyennek! Smile
Egyetlen gondom van vele,hogy közbe fogja magát és ki-be lépeget a menübe! Hol a névjegyzékbe,hol az sms-be meg ilyenek! Nem tudjátok hogy ez mitől lehet?
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:40 pm

Mi közben lépeget a telcsid? Mert azt elfelejtetted odaírni!
Vissza az elejére Go down
gblasius
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 02.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyVas. Ápr. 07, 2013 11:16 pm

Tibcsi68 írta:
Mi közben lépeget a telcsid? Mert azt elfelejtetted odaírni!



Alaphelyzetben! Úgy hogy nem nyúlok hozzá!
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyKedd Ápr. 09, 2013 2:00 am

Húha! Az baj, szerintem akkor érintőpanel baja lesz, (újabb hibás darab Sad ), és ez csak szervíz, vagy telefon csere, sajna. Szép napot, Tibcsi
Vissza az elejére Go down
wayteq5
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. May. 22.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 12:23 pm

Sziasztok, nekem aTAB503D típusnál a compass szenzor nem működik. Állítólag driver hiánya van ebben az android verzióban. Van erre orvosság?
Vissza az elejére Go down
domonkos csaba
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 26.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptySzer. Jún. 26, 2013 9:11 am

sziasztok nekem csak annyi a bajom hogy a bal alsó képernyőn nem érzékel semmit.meg nem veszi be a pin kódot nem érzékeli a képernyőt mit tegyek.?meg összevissza ugrál inden ami a képernyőn van ikon csakúgy belép magától tud-e valaki segíteni nincs-e valami frissítő program vagy esetleg hol kel resetelni?
Vissza az elejére Go down
Indy007
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 25.

Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:31 am

Sajna nagyon belassult a telóm. Hogyan lehet gyorsabbá tenni?
(már letöröltem róla egy csomó alkalmazást) Esetleg lehet frissíteni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Semmi sem tökéletes   Semmi sem tökéletes - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Semmi sem tökéletes
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Kérdések - Válaszok - Tapasztalatok :: Tippek - trükkök-
Ugrás: