aTAB 5 Phone segítő fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aTAB 5 Phone segítő fórum

aTab5 telefonról minden.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Navigáció a készüléken!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 6:07 am

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hogy találkozott e már valaki olyan problémával, hogy a navigáció nem működik a készüléken? A probléma ha jól gondolom hogy a készülék gyengébb antennával lett ellátva...?! Shocked
Nekem a dual procis tipus van ! Észrevételeket előre is köszönöm! study
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:24 pm

Mit jelent konkrétan, hogy nem működik? Nem talál műholdat, vagy talál, de nem navigál? A gyári, vagy a saját telepített nem működik? Konkrétabb megfogalmazás esetén gyorsabb a válasz!!!
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:55 pm

Az a probléma hogy nem talál műholdat! Sem gyári alkalmazásban sem pedig az általam telepített alkalmazásokkal...
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 9:22 pm

Mozgás közben, vagy álló helyben próbáltad? Ugyanis a gps vevők, legyen az telefonban, vagy autós navigációban, legtöbbje mozgás közben nagyon sokára találja meg a pozícióját, ha álló helyzetben próbáltad, és úgy sem működik, akkor ez is erősíti egy másik témában kelt írásomat, miszerint úgy vettem észre, hogy nincs két egyformán működő telefon ebből a tipusból, szinte mindegyiknek van valami kisebb-nagyobb hibája, sajna...
Vissza az elejére Go down
golyba
Kérdeznék párat.
Kérdeznék párat.



Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 29.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:29 am

Próbáltam kocsiból mozgás közben, illetve álló helyben is... sajnos sehogy sem jött össze a dolog, de majd még próbálgatom hátha...Illetve látom a "helymeghatározási szolgáltatásokban" GPS EPO illetve A-GPS ezek aktiválása mennyiben segítség a műhold megtalálásában?
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:30 am

Nekem az uj tipusu van, minden be van pipalva a gps -nel, tokeletesen mukodik.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:31 am

Elvileg e két dolog nélkül is kell, hogy találjon holdat.
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:46 am

Ug tudom, hogy az A-GPS - nel egy serverrol letolt valamit amivel hamarabb megtalalja a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Fityusz Hc
Nézelődök egy kicsit.
Nézelődök egy kicsit.



Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Tápiószele

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 4:19 am

Nekem ha csak a GPS műholdak van kipipálva, akkor még nem talált műholdat, de A-GPS-el egész gyorsan talál az iGO-nál... a gyáriját még nem próbáltam... nekem csak olyan bajom van hogy az iGO elég érdekesen működik.. se a sebességet nem jelzi se nem lehet rá hagyatkozni, mert elég könnyen elveszti a jelet, meg nem mindig pontos... ráadásul gyalogos módban, mire irányba áll meg mire észre veszi az ember hogy merre is halad, addigra már sétált párszáz métert ami pesten azért nem mindegy. Az igo az tuti frankó egy másik készüléket (Alcatel OT-995) ott tutin működik és nagyon gyorsan betalál a műholdakra. Nem tudom hogy esetleg valakinél van e erre a készülékre megfelelőbb navi... ha van akkor megköszönném ha megosztaná velünk.
Vissza az elejére Go down
Tibcsi68
Lelkes amatőrnek számítok.
Lelkes amatőrnek számítok.



Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Nov. 02.
Age : 55
Tartózkodási hely : Kartal

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 5:38 am

Van egy másik program, Sygic a neve, én ezt is próbáltam(jelenleg az igo primot használom), de nekem nem teszett. Működött rendesen, nem volt vele semmi gond, de a primo nekem jobban bejön. Meg szebb is szerintem...
Vissza az elejére Go down
atipur
Kezdem kapisgálni már.
Kezdem kapisgálni már.



Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2012. Oct. 31.

Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:38 am

A mobilarenan talaltam egy bejegyzest a gps beallitasaval kapcsolatban.

szerk:

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Navigáció a készüléken!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Navigáció a készüléken!    Navigáció a készüléken!  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Navigáció a készüléken!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» IGO navigáció
» Sygic navigáció

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
aTAB 5 Phone segítő fórum :: Általános :: Új téma nyitásának kérése-
Ugrás: